Praca na Dolnym Śląsku

Co może zaoferować agencja pracy w Jedlinie-Zdroju?

co może zaoferować agencja pracy

Agencje pracy często mają niezbyt dobrą opinię pośród osób szukających pracy w Jedlinie-Zdroju. Dzieje się tak szczególnie ze względu na nisko płatne oferty, które można znaleźć za ich pośrednictwem. Agencje pracy są jednak bardzo niedoceniane, dlatego warto spojrzeć na nie z innej perspektywy niż do tej pory. Co zatem może zaoferować nam agencja pracy w Jedlinie-Zdrój?

Przede wszystkim agencja pracy pośredniczy między pracodawcą a pracownikiem, właściwie podczas całego procesu poszukiwania zatrudnienia. Oznacza to, że często bierze również na siebie rolę podmiotu, z którym pracownik podpisuje umowę. Jako że agencja w mieście Jedlina-Zdrój otrzymuje wynagrodzenie od pracodawcy za pośrednictwo, zajmuje się publikacją ogłoszeń, pozyskiwaniem pracowników, przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych, a także kwestiami formalnymi, związanymi z zatrudnieniem, takimi jak umowy czy też odprowadzeniem odpowiednich składek.

Pośrednictwo w poszukiwaniu pracy to jednak tylko jedno z kilku zagadnień, którymi zajmuje się agencja pracy. Drugim ważnym filarem jej działalności jest doradztwo zawodowe. Z jej pomocą można lepiej określić nasze predyspozycje oraz przydatność kwalifikacji do wykonywania zawodu. Część agencji odpowiedzialna jest również za organizowanie szkoleń aktywujących do poszukiwania pracy oraz pozwalających poszukiwać zatrudnienia dużo bardziej efektywnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *