Praca na Dolnym Śląsku

Czy nadajesz się do pracy w turystyce?

praca w turystyce

Wiele osób z miasta Duszniki-Zdrój ma doświadczenie w uczeniu jazdy na nartach lub na snowboardzie. Doświadczenie, które daje taka praca, często wykorzystywane jest w przyszłości po to, aby znaleźć zatrudnienie w jednej z firm organizujących zimowe wyjazdy turystyczne. To znacznie zwiększa szansę na zarobek oraz podwyższa prawdopodobieństwo znalezienia nowej pracy w turystyce również w sezonie letnim. Pojawia się jednak pytanie o to, kto nadaje się do takiej pracy?

Jeśli chcemy wykorzystać nasze umiejętności nabyte w mieście Duszniki-Zdrój poza nim, powinniśmy poszukać pracy w jednym z biur turystycznych, które szukają instruktorów do obsługi wycieczek za granicą. Najpopularniejsze kierunki wybierane przez turystów to Francja, Włochy oraz Szwajcaria. Operator turystyczny zapewnia zwykle zatrudniającym kilka wyjazdów w sezonie trwającym od końca listopada do połowy kwietnia. To dobra okazja do wyrwania się z Dusznik-Zdroju, a także szansa na podwyższenie swoich zarobków.

Jeśli chcemy pracować jako instruktor nie tylko w Dusznikach-Zdroju, ale również na wyjazdach, musimy wykazać się odpowiednio dużym doświadczeniem w obsłudze kursantów oraz potwierdzonymi kwalifikacjami, pozwalającymi nam legalnie pracować jako instruktorzy. Musimy również wykazać się rozwiniętymi umiejętnościami miękkimi oraz zdolnością do pracy w zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *