Praca na Dolnym Śląsku

Dzierżoniów: miasto wspierające przedsiębiorczość

Dzierżoniów miasto wspierające przedsiębiorczość

Dzierżoniów to jedno z miast, które naprawdę dbają o przedsiębiorców i starają się promować wszelkie formy zakładania działalności, przyczyniając się w ten sposób do tworzenia nowych miejsc pracy dla osób preferujących stałe zatrudnienie. Promocja taka jest stale obecna na stronie internetowej Dzierżoniowa. Bez problemu można tam odnaleźć informacje o odbywających się aktualnie eventach skierowanych do pracodawców oraz osób poszukujących pracy dla siebie. Jakich wydarzeń na pewno nie powinno się opuszczać, kiedy poszukuje się sprawdzonych informacji na temat biznesu w Dzierżoniowie?

W Dzierżoniowie regularnie odbywają się różnorodne wydarzenia związane z tematyką pracy oraz biznesu. W ostatnim czasie pracownicy oraz przedsiębiorcy mogli się spotkać na targach pracy. Oferty pracy przedstawiło ponad trzydzieści firm, więc była to świetna okazja do dowiedzenia się, jacy specjaliści się aktualnie potrzebni w przedsiębiorstwach. Łącznie dostępnych było ponad tysiąc pięćset ofert zarówno dla osób z niskimi, jak i wysokimi kwalifikacjami. Targi pokazały, że wśród najbardziej pożądanych pracowników są osoby posiadające wykształcenie inżynierskie oraz fizyczne umiejętności techniczne.

Innym eventem, który niedawno odbył się w Dzierżoniowie była konferencja, na której można było dowiedzieć się wiele na temat pozyskiwania źródeł finansowania rozwoju przedsiębiorstw, innowacji oraz badań. Konferencja podzielona była na część wykładową oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez doświadczonych biznesmenów. Takie wydarzenia to świetna okazja do zwiększania swoich szans na rynku pracy, zarówno jako pracownik, jak i jako pracodawca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *