Praca na Dolnym Śląsku

Jak efektywnie pracować w open space w Oleśnicy?

jak efektywnie pracować w open space w Oleśnicy

Open space to coraz chętniej wybierana forma projektowania nowoczesnego biura w Oleśnicy. Jest znacznie tańsza oraz pozwala skutecznie rozwinąć kreatywność u pracowników. Wielu z nich jednak nie docenia zalet pracy w otwartej przestrzeni, ze względu na to, że znacznie trudniej jest się im w niej skupić. Zwykle jednak pracownicy mają niewielki wybór, jeśli chodzi o miejsce pracy, a co za tym idzie, muszą się przyzwyczaić do pracy w open space. Co można zrobić, aby lepiej pracowało nam się w otwartej przestrzeni?

Aby móc przyjemniej pracować w open space, dobrze jest, jeśli wszyscy przestrzegają pewnych zasad, znacznie ułatwiających współpracę wielu osobom zgromadzonym w jednym pomieszczeniu. Pierwszą z nich jest to, aby nie rozmawiać zbyt głośno przez telefon, szczególnie jeśli wykonuje się telefon prywatny. Warto wyłączyć wszelkie dźwięki, które mogą przeszkadzać innym osobom, takie jak powiadomienia o nowych wiadomościach, a także sprawdzić, czy słuchawki, których używasz, są na pewno dobrze wyciszone, tak aby nie wytwarzać irytujących inne osoby dźwięków.

Pracując w open space w Oleśnicy, pamiętaj o tym, aby szanować prywatność innych osób. Niedopuszczalne jest zaglądanie innym w monitor. Dobrze również powstrzymać się od zadawania zbyt dużej ilości pytań, szczególnie o rzeczy, które można sprawdzić samodzielnie, gdyż to wytrąca innych ze skupienia. Aby nie przeszkadzać innym, warto także powstrzymać się od przychodzenia do biura, kiedy jest się chorym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *