Przejdź do treści

Jak zdobyć klientów jako freelancer z Nowej Rudy?

  • przez
jak zdobyć klientów jako freelancer

Nowa Ruda to jedno z miast, w których praca jako freelancer nie jest zbyt popularna, jednak daje szansę na zarobki znacznie wyższe niż te przeciętnie osiągane w tym niewielkim dolnośląskim mieście. Pozwala bowiem ona pozyskiwać klientów z większych miast, a nawet z innych krajów, w których zarobki są znacznie wyższe. Głównym problemem jest jednak to, jak takich klientów pozyskać. Jakie są na to sposoby?

Kopalnią zleceń w dzisiejszych czasach jest internet, który pozwala skontaktować się niemalże z każdym na świecie. Nawet jeśli siedzimy w domy lub w niewielkiej kawiarence w Nowej Rudzie, możemy współpracować z firmami z drugiego końca Polski. Musimy jednak umieć ich szukać. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności powinniśmy zacząć śledzić naszą branżę w różnorodnych mediach społecznościowych oraz na blogach specjalistycznych. To pozwoli zorientować się, jakie są najpopularniejsze miejsca z ogłoszeniami o współpracy.

Praca zdalna w mieście Nowa Ruda wymaga od nas wykazania się kreatywnością oraz umiejętnością wychodzenia poza schematy. Powinniśmy przede wszystkim zadbać o to, aby nasza osoba była wyeksponowana w sieci. Możemy to osiągnąć poprzez zbudowanie swojej marki za pomocą strony internetowej oraz różnorodnych kanałów w social mediach. W ten sposób zlecenia będą znajdować nas same, gdyż zainteresowani nami klienci będą samodzielnie szukać kontaktu z nami, po zapoznaniu się na przykład z naszym portfolio.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.