Praca na Dolnym Śląsku

Jaką pracę można znaleźć w Dusznikach Zdroju?

jaką pracę można znaleźć w Dusznikach Zdroju

Duszniki Zdrój to popularna miejscowość w gminie Duszniki, która graniczy z Czechami. Znają ją wszyscy miłośnicy sportów górskich, a szczególnie zimowego szaleństwa na nartach. Popularność tych górskich rozrywek pozwala na znalezienie pracy dorywczej, dostosowanej do trwającego aktualnie sezonu. Co więcej, Duszniki Zdrój są miejscowością uzdrowiskową, co jeszcze bardziej przyciąga turystów polskich oraz zagranicznych, a tym samym pozwala stale stwarzać nowe miejsca pracy.

W okresie zimowym wiele osób może znaleźć pracę w branży związanej ze sportami zimowymi. Co sezon poszukiwani są szczególnie instruktorzy narciarstwa oraz snowboardingu, a także osoby do obsługi administracyjnej szkółek narciarskich i wypożyczalni. W okresie tym poszukiwani są również chętni do pracy w gastronomii. Otwierane są bowiem liczne knajpki oraz restauracje, w tym te znajdujące się na stoku. Pracownicy fizyczni potrzebni są także do obsługi wyciągów narciarskich oraz dbania o odpowiednie warunki na stoku.

Nie tylko zimą, wiele osób może znaleźć zatrudnienie w licznych hotelach oraz pensjonatach przygotowanych dla turystów. W takich miejscach szczególnie poszukiwane są osoby do pracy fizycznej związanej ze sprzątaniem, utrzymaniem otoczenia wokół hotelu, a także te pracujące na recepcji. Osoby z wyższym wykształceniem lub innymi kwalifikacjami mogą szukać pracy, chociażby jako menadżerowie hoteli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *