Praca na Dolnym Śląsku

Jakich benefitów oczekują pracownicy w Polkowicach?

jakich benefitów oczekują pracownicy

W mniejszych miastach takich jak Polkowice wielu pracowników coraz częściej oczekuje tak samo wiele benefitów, jak pracownicy korporacji w dużych miastach. Zwykle nie mogą oni liczyć na podobne świadczenia, ponieważ pracodawców na nie nie stać. Zdarzają się jednak od tej zasady wyjątki, które doceniają szczególnie kandydaci do pracy. O jakich benefitach marzą mieszkańcy Polkowic?

Polkowice to małe, ale nie bardzo małe miasto, do którego coraz częściej docierają trendy związane ze specyfiką rynku pracy dużych ośrodków miejskich. Ze względu na to, że mieszkańcy coraz chętniej naśladują styl życia ludzi z metropolii, również chcieliby otrzymywać od pracodawcy benefity wpływające na życie prywatne. Największe zapotrzebowanie obserwuje się, jeśli chodzi o prywatną opiekę medyczną. Mieszkańcy mniejszych miast mają szczególnie utrudniony dostęp do lekarzy, dlatego chętnie otrzymaliby alternatywę w postaci pakietu opłacanego lub chociaż dofinansowanego przez pracodawcę.

Moda na zdrowy tryb życia to trend obecny nie tylko w dużych miastach. Przyszła ona także do Polkowic. Widać po to rozwijających się w mieście siłowaniach, aquaparku oraz innych strefach fitnessu. Nic zatem dziwnego, że wielu pracowników chciałoby otrzymać od pracodawcy kartę uprawniającą do bezpłatnego lub tańszego korzystania z ośrodków sportowych. Być może taki pakiet benefitów w przyszłości będzie standardem nie tylko w korporacjach, ale również w mniejszych firmach w Polkowicach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *