Praca na Dolnym Śląsku

Kim jest freelancer z Wiązowa?

freelancer

Praca jako freelancer staje się coraz bardziej popularna, nawet w małych miejscowościach, takich jak Wiązów, jednak freelancerzy, którzy nie marzą o przeprowadzce do wielkich aglomeracji, zwykle mają trochę inne podejście do pracy, niż ich koledzy z dużych miast. Często różnica jest najbardziej widoczna w wielkości zarobków. Kim zatem jest freelancer z Wiązowa?

Praca w takich małych miastach jak Wiązów jest oczywiście słabiej wynagradzana niż podobna praca w dużym mieście. To powoduje, że mieszkańcy miasteczek przyzwyczajają się do tego, że ich zarobki są niższe i nawet jeśli udaje im się znaleźć pracę zdalną, zwykle życzą sobie za nią mniej niż osoby mieszkające w stolicach województw. Wycenianie nisko własnej pracy powoduje, że freelancerzy tacy często sami na tym tracą. Traci również rynek pracy zdalnej, na którym ceny są zaniżane.

Freelancer, którego praca odbywa się w mieście Wiązów, różni się jednak od freelancera z dużego miasta również często umiejętnościami. Wiele z takich osób to ludzie poszukujący łatwej, niewymagającej pracy zdalnej, która pozwoli im sobie dorobić po godzinach lub w weekendy. Trudno im jednak zarabiać więcej, jako że nie mają wiedzy, ani doświadczenia w prowadzeniu bardziej wymagających projektów, a w związku z niewielką ilością szkoleń odbywających się w małych miastach, dodatkowo nie mają gdzie się doszkalać oraz od kogo uczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *