Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Jeśli jesteś wybitnym Specjalistą ds. Sprzedaży nastawionym na odnoszenie sukcesów i chcesz się rozwijać w firmie umożliwiającej najlepszym poczucie bezpieczeństwa i wysokie zarobki, szukamy właśnie Ciebie.

Zadania:
  • sprzedaż produktów z branży e-commerce
  • pozyskiwanie nowych jak i rozwijanie relacji z istniejącymi Klientami
Wymagania:
  • doświadczenie w kreowaniu oferty reklamowej w internecie
  • znajomość branży e-commerce oraz panujących trendów sprzedażowych
  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • udokumentowane sukcesy zawodowe, poparte doświadczeniem w prowadzeniu negocjacji i prezentacji oferty
  • umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji z klientami
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
  • samodzielność, kreatywność, wysoka kultura osobista, przedsiębiorczość
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (kultura, sport, zdrowie)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.