Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Account Manager

Mobi Sp. z o.o. , w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

Account Manager  na rynek krajowy

Od 25 lat powiększamy bazę naszych Klientów branży stalowej oraz tworzyw sztucznych w Polsce i zagranicą.

Nie wymagamy znajomości języka obcego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie wieloletniej współpracy);
  • atrakcyjny pakiet socjalny ( karta MultiSport, prywatna opieka medyczna );
  • pracę w dobrej lokalizacji, w nowoczesnym centrum biznesowym na Krzykach.

Jeżeli szukasz ciekawej pracy, lubisz niekonwencjonalne działania i chcesz wyjść poza schemat – DOŁĄCZ DO NAS!

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/account-manager_2020543.html
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Mobi Sp. Z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926)". Informujemy, że Administratorem danych jest Mobi Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Skarbowców 23a . Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca Usług Serwisowych

OCZEKUJEMY: min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem), zaangażowania i nastawienia na realizację celów, pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych, umiejętności...

Koordynator Projektu

ZAKRES ZADAŃ: aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całego kraju, obsługa klientów aktualnych oraz pozyskiwanie nowych klientów, współtworzenie oraz realizacja polityki cenowej, sporządzanie wycen i kosztorysów, udzielanie klientom wsparcia...

Architectural Sales Representative

Working with the Sales Director Global and the Area Sales Manager CEE, the successful candidate will increase sales and profit by developing relationships primarily with architects, designers, contractors and specifiers, and other influencers.   The position...