Przejdź do treści

Praca: Administrator IT

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.
Administrator IT
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość działania usług
  • wsparcie IT dla użytkowników stacji roboczych (ok. 40 komputerów w biurze)
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość pracy z serwerami Linux (Debian, Ubuntu)
  • doświadczenie w zarządzaniu usługami mySQL (Percona), Apache2
  • umiejętności z zakresu konfiguracji i obsługi sieci komputerowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu technologii informatycznych
  • Znajomość Amazon Web Services (S3, Glacier, EC2, Route53, API)
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/administrator-it_2006432.html