Przejdź do treści

Praca: Administrator jakości

Oferta nieaktualna

Hemmersbach świadczy kompleksowe usługi IT na skalę globalną. Z pomocą ponad 3,400 pracowników zatrudnionych w 38 oddziałach dostarczamy je w ponad 190 krajach.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osobę na stanowisko:

Administrator jakości
Bielany Wrocławskie, Wrocław
Zadania:
  • Zbieranie informacji od klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Przetwarzanie i analiza danych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Silne umiejętności analityczne
  • Samodzielność oraz proaktywna postawa
Mile widziane:
  • Znajomość usług IT
  • Ukończone studia na kierunku: Informatyka
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie z branży IT
  • Jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku w elastycznych godzinach pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i wdrażania własnych pomysłów
  • Buddy program, gruntowe wdrożenie do stanowiska i wsparcie w realizacji zadań
  • Szkolenia językowe
  • Inne udogodnienia jak: darmowy dojazd z centrum Wrocławia, parking, kawa
  • Pakiet dofinansowanych benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe dla pracownika i jego najbliższych, dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy