Przejdź do treści

Praca: Agent Ubezpieczeń Szkolnych i Grupowych

Ogłoszenie numer: 2310356, z dnia 2019-03-14

Centrum Polis Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową specjalizująca się w ubezpieczeniowych programach branżowych. Naszym współpracownikom  oferujemy również możliwość sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, rolnych oraz firm w ponad 20 towarzystwach ubezpieczeniowych.

Agent Ubezpieczeń Szkolnych i Grupowych

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy na terenie całej Polski osób gotowych na współpracę w zakresie sprzedaży ubezpieczeń.

Nasza propozycja skierowana jest zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą jak i poszukujących dodatkowego źródła dochodu.

Osoba współpracująca z nami odpowiedzialna będzie za:

  • sprzedaż ubezpieczeń grupowych
  • sprzedaż ubezpieczeń NNW szkolnych
  • kontakt z pozyskanymi klientami i ich bieżąca obsługa

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • niekaralność
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej otworzenia
  • mobilność
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • szkolenia
  • możliwość zdobycia nowego zawodu
  • możliwość dodatkowej pracy zarobkowej
  • współpracę w miłym dynamicznie rozwijającym się zespole

Wynagrodzenie

Od 1000 do 1500 PLN