Przejdź do treści

Praca: Analityk biznesowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Analityk biznesowy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1315
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i uczestnictwo w warsztatach i prezentacjach zorganizowanych przez klienta w celu zebrania wymagań biznesowych. Planowanie lub współuczestniczenie w planowaniu szczegółów implementacji oprogramowania. Tworzenie oraz analiza dokumentacji dotyczącej rozwiązań analitycznych i wymogów klienta. Identyfikowanie możliwych rozwiązań oraz ich ocena względem wymogów biznesowych i technicznych. Tworzenie wizualizacji oraz rozwiązań analitycznych na podstawie wymogów klienta za pomocą narzędzi służących do wizualizacji i analizy danych. Wprowadzenie poprawek i rozszerzeń do już istniejących rozwiązań analitycznych. Tworzenie kodu służącego do ekstrakcji danych za pomocą języka SQL lub lub innego narzędzia ETL. Praca dla klienta i w środowisku angielskojęzycznym.Praca w godzinach 9:00-17:00.3/4 etatu.Umowa o pracę na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Umiejętność pracy z metodami Agile (np. Scrum, Kanban) lub klasycznymi (np. Waterfall).Umiejętność skutecznego prowadzenia działań związanych z pozyskiwaniem danych oraz identyfikowania niespójności w wymaganiach projektowych.Wykształcenie wyższe ekonomiczne; min. rok doświadczenia na tym stanowisku; umiejętność: planowania podejścia biznesowego względem projektu i ułatwienie związanej z tym komunikacji; tworzenia/dostosowywania zestawu szablonów do wykorzystania w projekcie; umiejętność tworzenia diagramów (UML, BPMN); Zrozumienie i umiejętność zaproponowania odpowiednich procesów tworzenia oprogramowania oraz wpływania na nie; wiedza UX/UI.język angielski B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 250 do 8 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu