Przejdź do treści

Praca: Analityk danych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Analityk danych
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1519
OBOWIĄZKI:

Eksploracja źródeł danych w celu wsparcia procesów oraz decyzji biznesowych. Udział w tworzeniu i utrzymaniu infrastruktury analitycznej oraz przetwarzaniu danych, które są używane przez zespoły NOKII.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynieria wkłókiennicza i nauka o włóknach (licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe - inżynieria wkłókiennicza i nauka o włóknach (licencjat), 2) staż pracy: min. 3-letnie doświadczenie łącznie, 3) umiejętności: certyfikaty: NOKIA: Python: context managers| TMO00168M_V1.0, Data Analytics Practitioner Training for GS| BD00085-K-0001, Artificial Intelligence (AI) and Machine Learning (ML) Collection| MN00740-K-18, 4) inne - .języki: j. angielski - biegłość w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 12 998 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu