Przejdź do treści

Praca: Application Engineer .NET / C#

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Application Engineer .NET / C#
Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: AE/WRO/EJ

Nasz Klient oferuje kompleksowe i zintegrowane rozwiązania dla handlu elektronicznego, cyfrowej komunikacji, współpracując przy tym z takimi firmami jak Coca – Cola, Audi, Credit Suisse, UBS i wiele innych. Główna siedziba firmy znajduje się w Zurychu, posiada również oddziały w Bern, Karlsruhe, Monachium, Wiedniu i Wrocławiu w okolicach Placu Solnego.

Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź, czego potrzebujesz i co możesz mieć:

Poniżej to, czego będziesz używał :

Sitecore
NET Core
NET MVC
C#

Twoje zadania w Zespole :

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania przy użyciu najnowszych technologii
  • Poprawianie oraz rozwiązywanie błędów systemu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zespołem analityków, developerów i testerów

Brzmi ciekawie? Wystarczy, że :

  • Chcesz doskonalić swoje umiejętności i poszerzać widzę z zakresu nowych technologii
  • Posiadasz doświadczenie w środowisku ASP.NET Core, ASP.NET MVC, .NET i C # – min 4 lata
  • Dobrze komunikujesz się w języku angielskim
  • Tworzysz oprogramowanie wysokiej jakości z wykorzystaniem Clean Code;
  • Doświadczenie w strukturze Sitecore będzie dodatkowym atutem

Dołączając do zespołu zyskasz :

  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Atrakcyjne biuro w dobrej lokalizacji – centrum miasta
  • Różne wydarzenia integracyjne
  • Oryginalną szwajcarską czekoladę
  • Lekcję języka niemieckiego
  • I oczywiście wysokie wynagrodzenie – adekwatne do Twoich umiejętności oraz stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę (nie jest to outsourcing)

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.