Przejdź do treści

Praca: Architekt Asystent / Asystentka

Międzynarodowa firma budowlana poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Asystent Asystentka Architekta na budowie. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Architekt Asystent / Asystentka

Miejsce pracy: Dzierżoniów, Wałbrzych, Wrocław, Świebodzice, Żarów, Świdnica

Opis stanowiska:

  • udział w koordynowaniu projektowania w zakresie projektu wykonawczego w branży architektonicznej,
  • monitorowanie przygotowania i wydawania dokumentacji projektowej w nawiązaniu do harmonogramu budowy,
  • prowadzenie rejestru otrzymywanej oraz wydawanej dokumentacji projektowej na budowie, prowadzenie rejestrów zatwierdzeń dokumentacji przez firmy opiniujące / audytora,
  • prowadzenie rejestru zmian w dokumentacji projektowej,
  • opracowanie rysunków uzupełniających / szkiców w trakcie budowy,
  • wparcie dla kierownictwa budowy w zakresie kontroli jakości dokumentacji projektowej, sprawdzanie dokumentacji projektowej w zakresie zgodności z przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej,
  • działania promocyjne i nadzór nad przygotowaniem prezentacji dla zespołu budowy,
  • wspieranie promocji nowych projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe architektoniczne,
  • doświadczenie na danym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • znajomość przepisów budowlanych,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy możliwość zaliczenia praktyki na budowie oraz rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko-budowlanych na świecie.

Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka niemieckiego)

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)