Przejdź do treści

Praca: Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

Praca w Centrum Medycznym Grupy LUX MED we Wrocławiu.

Asystent / Asystentka ds. Obsługi Pacjenta

Wrocław | Region:

Zakres obowiązków:
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów;
  • Dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych zamawianych przez Pacjentów;
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną;
  • Informowanie o usługach medycznych i cenniku;
  • Wprowadzanie do systemu i aktualizacja danych Pacjentów.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole;
  • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Klienta.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pracę w trybie zmianowym w młodym, dynamicznym zespole;
  • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży;
  • Realne możliwości rozwoju wg programu "Ścieżki rozwoju dla pracowników Działów Obsługi Pacjenta LUX MED";
  • Pakiet dodatków pozapłacowych;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-asystentka-ds-obslugi-pacjenta_1990250.html

Zobacz nasz profil pracodawcy