Przejdź do treści

Praca: Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji

Certyfikowana agencja pośrednictwa pracy BRESLAND sp. z o.o. z Wrocławia (nr cert 8400) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy pracowników na stanowisko:

Asystent / Asystentka Działu Rekrutacji
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 016/53/BR
Opis stanowiska:
  • wsparcie procesów rekrutacyjnych (wstępna selekcja CV, rozmowa z kandydatem, telefoniczna obsługa klienta),
  • porządkowanie oraz aktualizacja wewnętrznych baz danych HR,
  • wsparcie bieżących działań i projektów firmy.
Wymagania:
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności i kwalifikacji,
  • status studenta będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość przyuczenia bez konieczności posiadania wcześniejszego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
  • pracę na pełen etat.