Przejdź do treści

Praca: Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Sprawdź nas!
Asystent / Asystentka Działu Sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska:

Obecnie do pracy w naszym Dziale Sprzedaży poszukujemy Asystenta/Asystentki

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • generowanie kontraktów z systemu
  • szyfrowanie dokumentów
  • fakturowanie
  • wprowadzanie danych do systemu
  • przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów
  • wykonywanie deklaracji do inspekcji pracy
Wymagania:
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego - duży atut!
  • dokładność, sumienność
  • umiejętność wyszukiwania danych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie wyznaczającej standardy na rynku pracy tymczasowej
  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazne i partnerskie relacje z pracownikami firmy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-asystentka-dzialu-sprzedazy_2097324.html