Przejdź do treści

Praca: Asystent / Asystentka Wsparcia Sprzedaży

Asystent / Asystentka Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Trzebnica
Perfand LED to nowa polska marka w sektorze oświetlenia LED, nowoczesny zakład produkcyjny powstał w podwrocławskiej Trzebnicy. Pomysłodawca oraz właściciel firmy – Andrzej Trawiński, w procesie tworzenia innowacyjnych opraw oświetleniowych w jednym miejscu skupił wyspecjalizowaną kadrę ludzi. Oprawy oświetleniowe poza unikalnym i nowoczesnym designem wyróżniają się energooszczędnością – łączą niską moc z emisją dużej ilości światła co ma niezwykle istotne znaczenie dla ochrony środowiska naturalnego.
Opis stanowiska:
  • Wsparcie procesów sprzedażowych i posprzedażowych w firmie;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy;
  • Wsparcie i udział w organizacji targów i konferencjach branżowych.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowy język będzie dużym atutem;
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet);
  • Mile widziana znajomość procesów logistycznych w handlu międzynarodowym;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w sektorze B2B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość pracy w firmie projektującej i produkującej najnowocześniejsze wyroby w swojej branży;
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-asystentka-wsparcia-sprzedazy_1958920.html