Przejdź do treści

Praca: Asystent ds. Administracji

Asystent ds. Administracji
Miejsce pracy: Polkowice

Twoim zadaniem będzie odpowiedzialność za prace administacyjno-biurowe.

Zakres obowiązków
  • Wsparcie w procesie rekrutacji
  • Nadzór nad dokumentacją dotyczącą czasu pracy
  • Współpraca z działem BHP
  • Wsparcie przy wdrażaniu nowych pracowników do organizacji
  • Udział w projektach Employer Branding (targi pracy, współpraca ze szkołami)
  • Wsparcie funkcjonowania serwisu techniki górniczej
Wymagania
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Orientacja na cele i zadania
  • Inicjatywa, chęć rozwoju i nauki
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Dobra obsługa pakietu Ms Office
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy
  • Pracę w profesjonalnym zespole, w przyjaznej, skandynawskiej atmosferze, nastawionej na współpracę.
  • Nowoczesne narzędzia pracy podnoszące komfort i satysfakcję z pracy.
  • Bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna i grupowe ubezpieczenie na życie finansowane w całości przez pracodawcę, dofinansowanie do lunchów, świadczenia z Funduszu Socjalnego).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-ds-administracji_2057962.html
Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Badylarskiej 25, 02-484 Warszawa”. Administratorem danych jest Epiroc Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Badylarskiej 25, 02-484 Warszawa. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.