Przejdź do treści

Praca: Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Asystent ds. księgowości
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/19/0132
OBOWIĄZKI:
wykonywanie podstawowych czynności ksiegowych wspomagających pracę księgowej; przyjmowanie, gromadzenie i segregacja dokumentów pod względem ich rodzaju; przygotowywanie dokumentów księgowych; przygotowywanie dowodów księgowych do zapłaty; wprowadzanie zadekretowanych dowodów księgowych do systemu finansowo-księgowego; sporządzanie przy użyciu programów finansowo-księgowego; sporzadzanie przy użyciu programów finansowo-księgowych i arkuszy kalkulacyjnych - raportów, zestawień; obsługa programów ksiegowych obowiązujących w firmie m.in. R2SK Księgowy, R2 Płatnik, R2 Faktury; inne prace zlecone przez księgową
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie