Przejdź do treści

Praca: Asystent ds. Protetyki Słuchu / Sprzedawca

ACS Słuchmed Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent ds. Protetyki Słuchu / Sprzedawca
Miejsce pracy: Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych
Zakres obowiązków:
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • pomoc protetykowi słuchu w doborze oraz sprzedaży aparatów słuchowych,
  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe bądź średnie,
  • doświadczenie handlowe w pracy z klientem indywidualnym bądź w sprzedaży,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat.B.
Oferujemy:
  • interesującą pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • dobrą atmosferę pracy, motywacyjny system wynagradzania.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/asystent-ds-protetyki-sluchu-sprzedawca_1892058.html