Przejdź do treści

Praca: Asystent medyczny

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystent medyczny
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1373
OBOWIĄZKI:
Sprawdzanie historii choroby, przekazywanie pacjentom informacji na temat wykonywanego zabiegu, notowanie wizyty, dbanie o porządek w gabinecie. Umowa zlecenie: 08.04.2024-07.04.2027Ilość godzin w miesiącu 160Oferta dostępna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
Język: białoruski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie policealne lub pomaturalne - medyczne lub wyższe medyczne, staż pracy 3 miesiące na stanowisku asystent medyczny, znajomość programu Medfile jęz. rosyjski B2 w mowie i piśmie, jęz. białoruski A2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 do 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu