Przejdź do treści

Praca: Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/20/0083
OBOWIĄZKI:
usługi asystenta osoby niepełnosprawnej w szczególności mają polegać na:wyjści, powrocie/dojazdach na rehabilitację i zajęcia terapeutyczne;zakupach z zastrzeżeniem aktywnego uczestnika przy ich realizacji;załatwianiu spraw osobistych;nawiązywaniu kontaktów/współpracy z różnego rodzaju organizacjami;korzystania z dóbr kultury (kino, galerie, muzea itp.)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

dyplom potwierdzający uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystent osoby niepełnosprawnej lub średnie wykształcenie i conajmniej roczne doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym, staż pracy min. 12 miesięcy przy średnim wykształceniu, umiejętność posługiwania się informacjami, asrertywność

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi