Przejdź do treści

Praca: Asystent Spedytora

Obecnie w związku z rozwojem Firmy poszukujemy ambitnego kandydata na stanowisko:

Asystent Spedytora
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: Asystent działu spedycji drogowej
Wymagania:
  • Mile widziany absolwent/student ostatnich lat studiów zaocznych (preferowane kierunki: logistyka i transport),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (każdy inny język mile widziany),
  • Mile widziana wiedza z zakresu spedycji drogowej,
  • Skrupulatność, dokładność,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Obsługa komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Outlook).
Obowiązki:
  • Wsparcie spedytorów w zakresie organizacji spedycji drogowej,
  • Wsparcie w procesie weryfikacji podwykonawców,
  • Obsługa i archiwizacja dokumentów spedycyjnych,
  • Kontrola procesu realizacji zleceń spedycyjnych,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami,
  • Aktywne nabywanie wiedzy w zakresie transportu drogowego,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę pozwalającą wykorzystać w praktyce nabytą wiedzę,
  • Możliwość zapoznania się z procedurami, dokumentacją i zagadnieniami spedycyjnymi,
  • Możliwość poznania rynku transportowego,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.