Przejdź do treści

Praca: Asystent/ka Notariusza

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, kancelarii notarialnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Asystent/ka Notariusza
Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI:
  • sporządzanie projektów aktów notarialnych,
  • obsługa klientów i analiza dokumentów,
  • sporządzanie wniosków do ksiąg wieczystych,
  • obsługa bieżąca umów.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, niekoniecznie prawnicze (może być inne pokrewne, dopuszczamy średnie),
  • doświadczenie w pisaniu aktów notarialnych (min. 1 rok),
  • umiejętność analizowania dokumentów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office w szczególności Word,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
PRACODAWCA ZAPEWNIA:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • atrakcyjne i prestiżowe projekty,
  • możliwość rozwoju oraz wewnętrznego awansu,
  • atrakcyjna lokalizacja biura.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystent-ka-notariusza_1993525.html
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).