Praca: Asystentka / Sekretarka / Hostessa - Concierge online

Nasz klient: AssistantLine.com to platforma internetowa - marketplace gdzie możesz oferować i sprzedawać swoje usługi.

Zamiast sprzedaży towarów -  świadczysz i sprzedajesz swoje usługi online na platformie.
Możesz zarejestrować się jako asystentka, sekretarka, hostessa, model, pomocnik biznesowy, wykonywać tłumaczenia, świadczyć codzienną pomoc lub rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu.
Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie

 www.assistantline.com

Asystentka / Sekretarka / Hostessa - Concierge online

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), Jelenia Góra, Wałbrzych, Świdnica, Żarów, Legnica, Zgorzelec, Kłodzko, Bolesławiec, Brzeg Dolny, Trzebnica, Oleśnica, Lubin, Głogów, Polkowice

Zadania:

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,
  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją,
  • organizacja i dostawa zakupów,
  • organizacja usług gosposi, serwisu sprzątającego, opiekunki do dziecka lub osoby wymagającej pomocy, opieki nad zwierzętami domowymi,
  • zamówienie usług transportowych (bilety lotnicze, bilety pkp itd.),
  • prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży promowanych produktów,
  • informowanie o aktualnych promocjach Klienta,
  • udzielanie informacji o firmie,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.
Wymagania:
  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności,
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków,
  • opiekę Koordynatora Rejonu,
  • możliwość długotrwałej współpracy,
  • możliwość pracy zdalny - online.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)