Przejdź do treści

Praca: Automatyk / Robotyk

Obecnie do swoich zakładów w Środzie Śląskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Automatyk / Robotyk
Miejsce pracy: Środa Śląska
Nr ref.: AUR/09/19
Zadania:
  • Nadzorowanie i utrzymywanie maszyn oraz urządzeń w ruchu ciągłym
  • Modernizację maszyn i urządzeń
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych w parku maszynowym
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość środowisk programistycznych sterowników PLC firmy Siemens - STEP V-11, STEP 5, STEP-7 , TIA portal
  • Dobra znajomość środowisk programistycznych paneli HMI firmy Siemens WIN CC FLEXIBLE, TIA portal
  • Biegłość w posługiwaniu się schematami elektrycznymi
  • Dobra znajomość sieci przemysłowych; obsługa przetwornic częstotliwości
  • Mile widziana znajomość oprogramowania E-PLAN Electric P8
  • Dodatkowymi atutami kandydata będą: znajomość robotów przemysłowych firmy FANUC, znajomość obrabiarek CNC
  • Uprawnienia SEP do 1 kV grupa 1
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki:
  • automatyka/elektronika/mechatronika
  • Język angielski lub niemiecki techniczny w stopniu minimum komunikatywnym
  • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, kreatywność
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych