Przejdź do treści

Praca: Automatyk

Ogłoszenie numer: 2217684, z dnia 2018-12-25

Firma świadczy usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchamiania gotowych urządzeń i maszyn

Automatyk

Miejsce pracy: dolnośląskie / Lubań

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku automatyka zajmuje się tworzeniem programów dla sterowników PLC oraz pulpitów HMI, uruchomieniem programu na maszynie oraz serwisowaniem wyprodukowanych już maszyn.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • pisanie programów sterowników PLC zgodnie z założeniami projektowymi
  • tworzenie wizualizacji na panele HMI
  • tworzenie dokumentacji dla programu i wizualizacji
  • uruchomienie maszyn w zespole z mechanikami i elektrykami
  • serwisowanie maszyn

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka
  • znajomość sterowników PLC co najmniej jednej z firm : Siemens, Mitsubishi, AllenBradley
  • minimalne 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samodzielnej pracy z dokumentacją w języku obcym
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • kreatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia gwarantowane wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • rozwinięcie zakresu swoich umiejętności o nowoczesne technologie wykorzystywane aktualnie na
  • rynku
  • wynagrodzenie do 8000 Brutto w zależności od posiadanych umiejętności

Wynagrodzenie

Od 4000 do 8000 PLN