Przejdź do treści

Praca: Blacharz / Lakiernik / Mechanik

Ogłoszenie numer: 1985868, z dnia 04-06-2018

Firma zajmująca się od 20 lat handlem autami powypadkowymi zatrudni konkretną osobę na stanowisko Majstra we własnym warsztacie w Griesheim koło Darmstadt.

Blacharz / Lakiernik / Mechanik

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • Naprawy blacharskie samochodów, naprawy mechaniczne, przygotowanie i lakierowanie samochodów
  • Samodzielna praca i organizacja warsztatu
  • Dbanie o czystość w warsztacie, pomieszczeniach socjalnych i mieszkalnych

Wymagania

  • Wymagamy zdecydowanie: uczciwości, zaangażowania ,pomysłowości, kreatywności i chęci do pracy
  • Wymagane jest zdecydowanie doświadczenie w zakresie napraw blacharskich, lakierniczych i mechaniki samochodowej
  • Ważne prawo jazdy
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy

  • Stałą i pewną pracę
  • Terminowość wypłat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Oferujemy bezpłatne zakwaterowanie i nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/blacharz-lakiernik-mechanik_1985868.html