Przejdź do treści

Praca: Brygadzista działu lakiernia

Ogłoszenie numer: 2565341, z dnia 2019-07-17

Firma Kompozyty Sp. z o.o. (wchodzące w skład Grupy IM) są dostawcą komponentów i systemów kompozytowych znajdujących zastosowanie w pociągach, autobusach, maszynach oraz generatorach. Firma jest znana z innowacyjnych wyrobów oraz najwyższej klasy procesów produkcyjnych oraz specjalizuje się w małych i średnich partiach produkcyjnych.

Kompozyty posiadają zakłady w Stanowicach oraz Jelczu-Laskowicach, które zatrudniają ok. 530 pracowników.

Aktualnie poszukujemy do zespołu otwartych, zmotywowanych i pozytywnych Osób na stanowisko:

Brygadzista działu lakiernia

Miejsce pracy: dolnośląskie / Jelcz-Laskowice

Nr Ref.: Brygadzista działu lakiernia

Opis stanowiska

  • kontrola procesu i nadzór nad liniami produkcyjnymi
  • nadzór nad stanami magazynu lakierów i półwyrobów
  • przestrzeganie i realizacja planu produkcyjnego
  • organizowanie pracy podległych pracowników
  • raportowanie do Kierowników Lakierni
  • szkolenie podległych pracowników, przydzielanie zadań
  • dokonywanie zapisów w raporcie produkcyjnym

Wymagania

  • wykształcenia min. średniego
  • doświadczenia na produkcji
  • doświadczenia w zarządzaniu
  • cechy liderskie
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • otwartość, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • gwarantowaną umowę o pracę
  • stabilne  wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy
  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery
  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • atrakcyjne dodatki
  • akcję witaminka - owoce dla każdego
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • programy lojalnościowe, nagrody za polecenie znajomym
  • paczki świąteczne
  • praca dla panów i dla pań

Dołącz do Naszego zespołu!