Przejdź do treści

Praca: Brygadzista (m/f)

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Brygadzista (m/f)
Milicz, Żmigród
Zakres obowiązków:
  • Koordynacja, nadzór oraz planowanie pracy zespołu podczas zmiany ,
  • Realizacja założonego planu produkcji,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • Nadzór nad wykorzystywanymi materiałami,
  • Raportowanie wyników pracy,
  • Wdrażanie, motywowanie oraz ocena pracy podległego zespołu,
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy min. 1 rok przy zarzadzaniu min. 10 osobowym zespołem,
  • Duże zdolności planowania oraz organizacji pracy,
  • Nastawienia na realizację celów,
  • Znajomości pakietu MS Office,
  • Gotowości do podjęcia zatrudnienia w systemie zmianowym,
  • Mile widziana znajomość zagadnień Lean Manufacturing,
  • Znajomość zagadnień BHP,
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów m. in.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • Bezpłatne posiłki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,