Przejdź do treści

Praca: Brygadzista produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie
Brygadzista produkcji
Miejsce pracy: Strzelin
Numer: StPr/20/0104
OBOWIĄZKI:
Usługi sprzątania, pakowania oraz wsparcia procesów produkcyjnych na terenie zakładu produkcyjnego oraz pełnienia funkcji brygadzisty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : praca w szybkim tempie, praca w pozycji stojącej, praca w soboty[Umiejętność 1] : miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, praca w zespole, mile nastawienie do ludzi, kultura osobista, dyspozycyjność,punktualność,[Inne] : Godziny pracy : od 06:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 Miejsce wykonywania pracy: Według zleceń pracodawcy (na tereniekraju)

Miejsce pracy:

Strzelin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie