Przejdź do treści

Praca: Brygadzista (ze znajomością obsługi maszyn CNC)

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się sprzedażą i produkcją wyrobów z drutu. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Brygadzista (ze znajomością obsługi maszyn CNC)
Nr ref.: BCNC/WŁ/149/2018
Miejsce Pracy: Włocławek

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników na zmianie – wyznaczanie, kontrolowanie realizacji zadań,
  • Sprawowanie nadzoru nad produkcją podczas swojej zmiany,
  • Nadzorowanie przestrzegania przez pracowników dyscypliny służbowej,
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości, wydajności oraz przestrzeganie przepisów BHP,
  • Utrzymywanie maszyn w pełnej sprawności oraz kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa,
  • Współpraca z kierownikiem produkcji,
  • Produkcja sprężyn i elementów z drutu przy pomocy automatów CNC oraz innych maszyn klasycznych,
  • Programowanie maszyn CNC,
  • Ustalanie norm produkcyjnych oraz rozliczanie zmiany z wykonanych zadań.
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na produkcji,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników produkcyjnych,
  • Praktyczna znajomość obsługi maszyn CNC,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania bieżących problemów,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i brygady,
  • Umiejętność komunikowania się w zespole,
  • Zdolności przywódcze,
  • Umiejętności interpersonalne, nastawienie na współpracę.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie kwartalne,
  • Bardzo dobre warunki pracy w przyjaznej atmosferze i młodym zespole.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/brygadzista-ze-znajomoscia-obslugi-maszyn-cnc_2000873.html

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
  • inspektor ochrony danych nie został powołany;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.