Przejdź do treści

Praca: Brygadzista

Brygadzista
Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: PL66127489_E1

Rozwiązania przemysłowe to oprogramowanie, sprzęt i usługi, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej, co przekłada się na sprawniejszą działalność firmy. Klienci ze wszystkich branż o dużym zapotrzebowaniu energetycznym otrzymują kompleksowe produkty i usługi zwiększające niezawodność i poziom zabezpieczeń danej infrastruktury. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań produkcyjnych poprzez optymalne wykorzystanie dostępnych maszyn i urządzeń oraz odpowiednią organizację pracy.
Zadania:
  • Realizowanie bieżącego planu produkcji;
  • Zarządzanie podległymi wydziałami z uwzględnieniem odpowiedniego wykorzystania dostępnych zasobów;
  • Mentorowanie bezpośrednio i pośrednio podległych pracowników, planowanie ścieżki kariery zawodowej i dbałość o rozwój pracowników. Realizowanie założonych celów dotyczących rozszerzenia matrycy kompetencji pracowników produkcyjnych. Pilnowanie planowego wykorzystania urlopów wypoczynkowych;
  • Przestrzeganie obowiązujących procesów, standardów produkcyjnych, procedur związanych z systemem jakości. Dbałość o utrzymywanie aktualnych dokumentacji opisujących wspomniane standardy w obszarze produkcji;
  • Utrzymywanie założonego poziomu jakości wg. Celów FPY, oraz inicjowanie działań korygujących w przypadku obniżenia wskazanych FPY w stosunku do celów;
  • Realizacja właściwego i kontrolowanego przepływu materiałów w obrębie zarządzanego obszaru;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników dyscypliny i bezpieczeństwa pracy: stosowanie kar regulaminowych w przypadku naruszenia zasad BHP i dyscypliny pracy poprzez pracowników;
  • Zapewnienie właściwego raportowania z podległego obszaru.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne, telekomunikacyjne, automatyka lub pokrewne);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem w firmie z kapitałem międzynarodowym;
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP (dozór);
  • Znajomość metodologii LEAN, TQM;
  • Zdolności analityczne i syntetyczne;
  • Mile widziana znajomość SAP;
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel;
  • Dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/brygadzista_2043522.html
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.