Przejdź do treści

Praca: Business Intelligence Developer

Naszym Klientem jest znana polska firma będąca prekursorem na swoim rynku i jego niekwestionowanym liderem. Firma, która słucha oczekiwań rynku i pracowników.

Obecnie, aby wzmocnić jej dział analiz i planowania we Wrocławiu, poszukujemy osoby rozumiejącej priorytety biznesowe, potrafiącej posługiwać się dużymi bazami o dynamicznej propagacji danych.

Osoba na tym stanowisku będzie członkiem pięcioosobowego działu analiz i planowania i będzie raportowała bezpośrednio do Dyrektora Działu Analiz i Planowania Finansowego.

Business Intelligence Developer
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:

Główne zadania:

  • bieżąca współpraca z działami finansowymi, operacyjnymi oraz sprzedaży,
  • utrzymanie i rozwój hurtowni danych,
  • przygotowywanie i publikacja raportów na serwerze raportowym,
  • współtworzenie i rozwój jednolitej warstwy raportowej,
  • zarządzanie wymianą danych pomiędzy systemami,
  • tworzenie struktur informacji i analiz okresowych,
  • udział lub zarządzanie projektami BI,
  • raportowanie ad-hoc,
  • wsparcie użytkowników w wykorzystaniu narzędzi,
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników.
Wymagania:

Szukamy osoby, która:

  • potrafi analizować zbiory danych i dogaduje się z ludźmi,
  • chętnie wychodzi z zza swojego biurka, aby lepiej poznać firmę i jej potrzeby,
  • ma wykształcenie informatyczne (preferowane wyższe), mile widziane dodatkowo wykształcenie ekonomiczne lub finansowe,
  • przez co najmniej dwa lata tworzyła lub utrzymywała hurtownie danych,
  • posługuje się rozwiązaniami Reporting Services,
  • rozumie i potrafi zarządzać kostkami OLAP i ich hierarchiami,
  • pisze językiem zapytań SQL (MS SQL Server 2014, T-SQL, PostgreSQL),
  • potrafi korzystać ze źródeł danych (ODBC, SSIS),
  • zna narzędzia MS Power BI,
  • potrafi przedstawić wyniki swojej pracy w czytelnej formie,
  • cechuje ją rzetelność i odpowiedzialność,
  • dba o wysoką kulturę osobistą,
  • jest nastawiona na współpracę.
Oferujemy:

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie w okresie próbnym 10 tys. - 12 tys. PLN brutto,
  • pracę w nowoczesnej i innowacyjnej organizacji, nastawionej na rozwój,
  • pracę w doświadczonym i nastawionym na współpracę zespole,
  • bogaty pakiet benefitów (w tym szkolenia językowe, prywatną opiekę medyczną),
  • niezbędne narzędzia do pracy.