Przejdź do treści

Praca: CAD Designer

CAD Designer
Jelcz-Laskowice

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie i modyfikacje rysunków wykonawczych elementów maszyn i ich oprzyrządowania
  • Modernizacja, aktualizacja i tworzenie list materiałowych
  • Weryfikowanie specyfikacji i wytycznych projektów
  • Koordynowanie prac podwykonawców
  • Wsparcie zespołów projektowych i montażowych
  • Raportowanie o stanie zaawansowania projektu
WYMAGANIA
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D elementów mechanicznych poparta doświadczeniem
  • Mile widziana umiejętność modelowania 3D
  • Doświadczenie w koordynacji podwykonawców
  • Mobilność na terenie Polski
  • Znajomość j. angielskiego (min.B2)
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę