Przejdź do treści

Praca: Cieśla

Dołącz do grona naszych pracowników !

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o mocnej pozycji na konkurencyjnym rynku usług
budowlanych. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług budowlano-montażowych związanych z kompleksową budową obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych, a także modernizacją, rozbudową i adaptacją istniejących budynków oraz wykonywanie prac remontowych w zakresie budownictwa wg najnowszych technologii w kraju i za granicą. Obecnie zatrudniamy około 350 pracowników w tym doświadczoną kadrę techniczno-inżynierską.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla
Nr ref.: C01/2021

Miejsce pracy: Szwecja, Niemcy

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej
  • Wykonywanie prac w zakresie ciesielki tradycyjnej
  • Pomoc w pracach zbrojarskich i betoniarskich
  • Inne prace budowlane – pomocnicze
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku cieśli
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana
  • Umiejętność betonowania
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność
Oferujemy:
  • Regularne i atrakcyjne zarobki (13euro netto/ h)
  • Stabilne zatrudnienie według umowy o pracę na pełny etat
  • Pełne wyposażenie (odzież i narzędzia)
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie
  • Bezpłatny transport
  • Pracę przy realizacji ciekawych projektów budowlanych za granicą