Przejdź do treści

Praca: Dermokonsultantka

Ogłoszenie numer: 1991728, z dnia 05-06-2018

Firma ALES GROUPE POLSKA Sp. z o.o. – dystrybuująca w Polsce dermokosmetyki marek:

LABORATOIRES LIERAC PARIS oraz PHYTO PARIS

poszukuje:

Dermokonsultantka

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • porada dermokosmetyczna
  • reprezentowanie firmy, poprzez promowanie i sprzedaż produktów dermokosmetycznych w aptece
  • realizacja celów sprzedażowych
  • regularne raportowanie
  • obowiązki merchandisingowe (dbałość o zatowarowanie na półce, czystość oraz przestrzeganie zasad wyeksponowania towaru)

Wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe. kosmetologia, farmacja lub pokrewne- będą dodatkowym atutem
  • doświadczenie oraz znajomość technik sprzedaży
  • ukierunkowanie na osiąganie celu i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • otwartość i komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • pracę w pełnym nie pełnym wymiarze godzin, w zależności od możliwości preferencji kandydata
  • umowę zlecenie
  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemami motywacyjnymi
  • regularne szkolenia
  • możliwość rozwoju osobistego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/dermokonsultantka_1991728.html