Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Developer Backend/Frontend

Ogłoszenie numer: 2010400, z dnia 27-06-2018

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Developer Backend/Frontend

Miejsce pracy: / Wrocław, Wałbrzych

Nr Ref.: DBF.18.06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • zarządzanie zespołem programistów pracującym w skomplikowanym środowisku IT,
  • tworzenie aplikacji w Javie i Pythonie z użyciem Springa i Django; PHP5/PHP7, HTML5, AngularJs, ExtJs,
  • budowanie rozwiązań systemowych wykorzystując Apache ServiceMix,
  • praca na bazach Oracle, MySql, PostgreSQL,
  • dokumentowanie nowo wybudowanych systemów (dokumentacja techniczna).

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność programowania stron w PHP5,
  • znajomość HTML, CSS,
  • znajomość  bazy danych Postgres,
  • znajomość JS, JQUERY,
  • znajomość framework ZEND2,
  • umiejętność tworzenia serwisów bazodanowych.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/developer-backend-frontend_2010400.html

Frontend Developer - React

If you are reading this I can only assume you are a Frontend Developer seeking a role either looking for a new challenge, feeling underpaid and undervalued, getting tired of the same 6am alarm going off or just interested to see if the grass could be...

Symfony Full Stack Developer

Miejsce pracy: zdalnie z dowolnego miejsca lub w biurze: Warszawa, Kraków, Łódź,Katowice, Białystok Obowiązki tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów wyceny czasowe nowych zleceń współpraca przy tworzeniu naszych wewnętrznych...