Przejdź do treści

Praca: Developer Backend/Frontend

Ogłoszenie numer: 2010400, z dnia 27-06-2018

W chwili obecnej firma nasza koncentruje swoją działalność w obszarze outsourcingu zasobów informatycznych, naszymi klientami są wiodące na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Developer Backend/Frontend

Miejsce pracy: / Wrocław, Wałbrzych

Nr Ref.: DBF.18.06

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - dużej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:
  • zarządzanie zespołem programistów pracującym w skomplikowanym środowisku IT,
  • tworzenie aplikacji w Javie i Pythonie z użyciem Springa i Django; PHP5/PHP7, HTML5, AngularJs, ExtJs,
  • budowanie rozwiązań systemowych wykorzystując Apache ServiceMix,
  • praca na bazach Oracle, MySql, PostgreSQL,
  • dokumentowanie nowo wybudowanych systemów (dokumentacja techniczna).

Wymagania

  • bardzo dobra umiejętność programowania stron w PHP5,
  • znajomość HTML, CSS,
  • znajomość  bazy danych Postgres,
  • znajomość JS, JQUERY,
  • znajomość framework ZEND2,
  • umiejętność tworzenia serwisów bazodanowych.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/developer-backend-frontend_2010400.html