Przejdź do treści

Praca: DevOps Engineer

Nr ref.: 6895/HJ
DevOps Engineer
Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

80 - 130 zł n+v/ b2b

Obszar

IT

Start

ASAP

Języki

Angielski - zaawansowany

Forma zatrudnienia

B2B/UoP

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Mentoring/ coaching zespołu przy wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Dbanie o odpowiednie wdrożenie infrastruktury (Kafka, Cassandra, Consul clusters)
  • Automatyzacja procesów (build, release, automation recovery)
  • Koordynowanie procesów Continuous Integration (TeamCity, Jenkins)
  • Budowanie środowisk  (Ansible, Docker)
  • Zadania związane z programowaniem, administracją, zarządzaniem zmianami i automatyzacją ( 10%-20% pracy)
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku, min. 3 lata
  • Doświadczenie z narzędziami TeamCity, Jenkins oraz Ansible lub Docker
  • Znajomość systemów Linux (mile widziane RHEL 7+)
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie z technologiami: Kafka, Cassandra, Sonar Qube
  • Chęć do realizacji dużych wyzwań i bycia mentorem dla członków zespołu :)
Oferujemy:
  • Pracę w znanym międzynarodowym banku
  • Globalną kooperację z zespołami z różnych krajów (PL, UK, USA)
  • Możliwość bycia mentorem, coachem dla zespołu wdrażającego globalnie nowe rozwiązania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B lub UOP
  • Opiekuna i wsparcie po stronie Connectis
  • Liczne imprezy integracyjne
  • Indywidualne podejście do każdego Specjalisty
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Wrocław

Obszar

IT

Start

ASAP

Języki

B2B/UoP

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: