Przejdź do treści

Praca: Doradca Handlowy ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Ogłoszenie numer: 2664652, z dnia 2019-09-26

Jedna z wiodących firm na rynku gazu płynnego i czynników chłodniczych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: dolnośląskie / Zgorzelec, Bolesławiec, Lubań Śląski, Lwówek Śląski, Jawor, Jelenia Góra, Głogów, Kamienna Góra, Legnica, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Środa Śląska, Świdnica

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów w segmencie instalacji zbiornikowych na gaz płynny i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami
  • systematyczne działania prospectingowe
  • badanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie rozwiązań technicznych
  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • realizacja planów sprzedażowych

Miejsce pracy:

woj. lubuskie: Żagań, Nowa Sól, Wschowa
woj. dolnośląskie: Zgorzelec, Bolesławiec, Lubań Śląski, Lwówek Śląski, Jawor, Jelenia Góra, Głogów, Kamienna Góra, Legnica, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Dzierżoniów, Kłodzko, Wałbrzych, Ząbkowice Śląskie, Środa Śląska, Świdnica

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • umiejętność budowania relacji, zarówno z klientem indywidualnym, jak również B2B
  • miejsce zamieszkania na powierzonym terenie
  • zaangażowanie i nastawienie na cel
  • umiejętność organizowania czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

BAŁTYKGAZ oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia silnie powiązane z osiąganymi wynikami
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer osobisty)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • kartę multisport/bilety do kina
  • „wczasy pod gruszą”
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży
  • kartę świąteczną prepaid

Więcej informacji o firmie: www.baltykgaz.pl