Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta Indywidualnego

Doradca Klienta Indywidualnego

Miejsce pracy: Głogów

Nr Ref.: ASZ/055/0318

Opis stanowiska:

  • obsługa kasowo - dysponencka
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych dla Klientów Indywidualnych (konta, kredyty, depozyty);
  • edukowanie Klientów w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji
  • prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie pozycji rynkowej mBanku

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów)
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów, obsłudze dysponencko-kasowej
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość podstawowych produktów depozytowych, kredytowych i inwestycyjnych
Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, łatwo nawiązującą kontakty, a do tego systematyczną i dynamiczną - zapraszamy do aplikowania.

Od nas dostaniesz:

  • umowę o pracę
  • zatrudnienie w Placówce Partnerskiej
  • dostęp do szerokiej biblioteki szkoleń, ebooków i audiobooków
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + premia)
  • szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez mBank SA z siedzibą w Warszawie, przy ul Senatorskiej 18, jak również przez spółki wchodzące w skład Grupy mBanku SA, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:
1/ mBank SA będzie administratorem dotyczących przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),
2/ aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy mBanku SA jest publikowany na stronie internetowej www.mbank.pl