Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta Indywidualnego

Ogłoszenie numer: 2516692, z dnia 2019-06-24

Masz już dość pracy w korporacjach, bankach, firmach ubezpieczeniowych, dość ciągłej presji przełożonych na realizację planów, bezosobowej atmosfery, ustalonych godzin pracy, braku możliwości awansu i niskiego wynagrodzenia

Dołącz do nas!

Decyduj kiedy, gdzie i jak chcesz pracować, ustal własne plany i cele, określ wysokość swoich dochodów.

Pracuj w miłej atmosferze z ludźmi, którzy mają takie same zainteresowania jak Ty. Baw się dobrze swoją pracą, ciesz się swoimi osiągnięciami i rozpocznij niezwykłą karierę.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Szukamy osoby łatwo nawiązującej kontakty, systematycznej, przedsiębiorczej, pewnej siebie, samodzielnej, nastawionej na rozwój i sukces, która ceni sobie niezależność w podejmowaniu decyzji biznesowych.

Doradca Klienta Indywidualnego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławic, Oleśnica, Dzierżoniów, Oława, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Jawor, Świebodzice, Polkowice, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Złotoryja, Trzebnica, Bogatynia, Chojnów, Strzelin

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klienta
  • analizowanie potrzeb klienta
  • przygotowanie ofert do profilu klienta
  • sprzedaż produktów finansowych
  • utrzymywanie stałych i dobrych relacji z klientem
  • tworzenie zespołu sprzedawców oraz realizacja zadań

Wymagania

  • zaangażowanie
  • realizacja wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • prosty i jasny plan kariery
  • uczciwy system wynagrodzenia
  • dodatkowo system premiowy
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • profesjonalne szkolenia
  • praca według zasady Work Life Balance