Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta Technika

Doradca Klienta Technika
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: DKT/007
Opis stanowiska:
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie
  • Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach
  • Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami OBI
  • Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami OBI
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Komunikatywność
  • Inicjatywa
  • Znajomość asortymentu z działu Technika będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi komputera
Oferujemy:
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego
  • osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu
  • pakiet socjalny, opieka medyczna
Ponadto:
  • wyjścia integracyjne
  • przewidywalny grafik pracy
  • odzież roboczą
  • przyjazną atmosferę
  • wyprawki szkolne
Facebook Pinterest Instagram