Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Chojnów, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Polkowice, Prochowice, Szklarska Poręba, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Zgorzelec, Środa Śląska, Świebodzice, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

Kluczowe zadania:

  • Planowanie oraz realizowanie planów sprzedażowych,
  • Nawiązywanie kontaktów i budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Analizowanie potrzeb klienta, jego preferencji oraz możliwości,
  • Przygotowywanie oferty dla klienta i jej prezentacja,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z ofertami oraz raportowanie efektów pracy.

Oczekiwania:

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista,
  • Dobrej organizacji pracy własnej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • System premiowy,
  • Pakiet szkoleń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Pracę w zgranym i zaangażowanym zespole,
  • Stałe godziny pracy.

Pamiętaj także o odpowiedniej klauzuli, abyśmy mogli się skontaktować:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.