Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta

SIMPLE CREATIVE PRODUCTS S.A., duża polska firma z branży odzieżowej,
w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Doradca Klienta
Miejsce pracy: Jelenia Góra - Galeria Sudecka
Główne zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku to:
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • kreowanie wizerunku marki zgodnie z filozofią spółki

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia
  • doświadczenia w pracy w sprzedaży i obsłudze klienta
  • chęci do nauki i poznawania nowych zagadnień
  • umiejętności współpracy z innym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • pracę w stabilnej i znanej firmie
  • możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
  • rozwój umiejętności stylizacji

MASZ 20, 30, A MOŻE 40 CZY WIĘCEJ LAT? NIEWAŻNE.
LUBISZ MODĘ I UŚMIECH?

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/doradca-klienta_1957394.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmy Gino Rossi S.A. i Simple CP S.A.” Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.