Przejdź do treści

Praca: Doradca Klienta

Ogłoszenie numer: 1916583, z dnia 14-02-2018

W europejskiej korporacji pośrednictwa finansowego działającej w Polsce od 25 lat, znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł zrealizować swoje cele finansowe i zawodowe. Jako jedna z niewielu firm działających na rynku, posiadamy w swojej ofercie produkty finansowe TFI oraz produkty ubezpieczeniowe.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

W celu rozszerzenia obszarów biznesowych szukamy doradców, łatwo nawiązujących kontakty, systematycznych i przedsiębiorczych.

Doradca Klienta

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i przedsiębiorstw
  • analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu
  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Allfinanz
  • kompleksowa obsługa klientów

Wymagania

  • zaangażowanie oraz chęć osiągania wyznaczonych celów
  • inicjatywa w budowaniu relacji i otwartość na potrzeby klienta
  • wykształcenie średnie lub wyższe

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • prywatną, ogólnopolską opieką zdrowotną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
  • praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance (elastyczny czas pracy)
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/doradca-klienta_1916583.html